News

Salcoll Collagen Eye and Lips – Serum z kolagenem dla pięknej skóry

Eye and Lips – Serum z kolagenem dla pięknej skóry

Piękna i młoda cera to marzenie każdej kobiety. Niestety na naturalny urok świeżej i jędrnej skóry czyha wiele niebezpieczeństw – efekty starzenia mogą pojawić się bez żadnego ostrzeżenia. Pierwsze objawy zwykle widoczne są w okolicach oczu oraz ust – zmarszczki, „kurze łapki”, opadające powieki… Na szczęście walka z tymi mankamentami i niedoskonałościami jest możliwa, a współczesna kosmetologia oferuje sprawdzone i skuteczne środki przeciwdziałające efektom starzenia w newralgicznych rejonach twarzy.

Serum z kolagenem – remedium na problemy z okolicami oczu i ust

Zbawienne działanie kolagenu na urodę znane jest od lat – jedynym problemem twórców preparatów kolagenowych było uzyskanie wysokiej przyswajalności tej wyjątkowej substancji. Rozwiązanie przyszło stosunkowo niedawno – okazało się bowiem, że łatwo przyswajalny dla organizmu człowieka kolagen występuje w naturze w skórze łososia. To całkowicie zmieniło oblicze współczesnej kosmetologii – rybi kolagen typu I pozwolił stworzyć skuteczne i bezpieczne serum liftingująco-regenerujące na okolice ust i oczu.

Salcoll Collagen Serum to przebadany laboratoryjnie środek na problemy z niedoskonałościami i przedwczesnym występowaniem objawów starzenia. Wysokiej jakości kolagen wiąże wodę w skórze i zapewnia skuteczne i głębokie nawilżenie. Efektywność działania serum jest tak wysoka, że skóra twarzy reaguje wyczuwalnym napięciem i ujędrnieniem już po pięciu minutach od zastosowania. Regularne stosowanie serum pozwala wygładzić zmarszczki i nierówności oraz zregenerować powstałe już mankamenty.

Salcoll Collagen Serum – kolagen na zmarszczki i cienie pod oczami

Serum z kolagenem ma także pozytywny wpływ na kondycję górnej powieki – dzięki jego unikalnemu składowi można zahamować postępujące jej opadanie. Dodatkowo produkt pomaga zmniejszyć widoczne worki pod oczami i usunąć szpecące cienie. Nie potrzeba do tego skomplikowanych zabiegów – preparat stosuje się identycznie jak większość kosmetyków. Wystarczy nanieść go na oczyszczoną skórę w okolicach ust oraz oczu i delikatnie wmasować.

Kolagen – bezpieczny i pewny środek na zmarszczki pod oczami

Przy projektowaniu składu i produkcji serum z kolagenem zadbano o stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania. Preparat produkowany jest w sterylnych warunkach, a wykorzystane do jego produkcji surowce przetestowane zostały pod kątem reakcji alergicznych. Biologicznie aktywne serum kolagenowe na okolice oczu i ust nie zawiera żadnych konserwantów, barwników czy aromatów – to stuprocentowo naturalny kosmetyk, który pozwoli zadbać o urodę i piękną cerę bez sięgania po niebezpieczne związki chemiczne czy szkodliwe odczynniki.

Najwyższa jakość, innowacyjna receptura i skuteczność potwierdzona badaniami to atuty, które sprawiają, że Salcoll Collagen Serum jest aktualnie prawdziwym bestsellerem, docenionym przez tysiące kobiet na całym świecie. Ten unikalny kosmetyk łączy w sobie działanie regenerujące z profilaktycznym, dzięki czemu pozwala zachować jędrną i zdrową skórę w okolicach oczu i ust przez bardzo długi czas.

Salcoll Collagen odchudzający balsam do ciała

Odchudzający balsam do ciała

Szczupła sylwetka to obiekt pożądania milionów kobiet i mężczyzn na świecie – dziesiątki tysięcy dyskusji na forach internetowych i liczne artykuły w prasie są dowodem na to, że odchudzanie to wciąż temat numer jeden. Na rynku znaleźć można aktualnie mnóstwo przeróżnych kosmetyków, których zadaniem jest efektywna walka z nadmiarem tłuszczu – każdy, kto miał okazję testować różne preparaty, dobrze wie, że jedynie kilka z nich może pochwalić się prawdziwą skutecznością. Jednym z nich jest bezsprzecznie innowacyjny balsam odchudzający na bazie kolagenu. Co sprawia, że ten wyjątkowy kosmetyk zdobywa coraz większe uznanie Klientów?

Czym wyróżnia się balsam z kolagenem?

Odchudzający balsam do ciała swoje skuteczne działanie opiera na innowacyjnej formule. W jego skład wchodzi naturalny kolagen, ekstrakt z żywicy bursztynowej oraz Tripeptide 41 - unikalny związek stymulujący procesy lipolizy. Ten wyjątkowy tercet sprawia, że balsam wykazuje działanie odchudzające, wspomaga walkę z cellulitem oraz pomaga wymodelować pięknie wyglądającą sylwetkę. Czemu właśnie takie połączenie aktywnych związków jest najskuteczniejsze? Wynika to głównie z faktu, że każdy z nich posiada swoją „specjalizację” i oddziałuje na inny proces wspomagający walkę z niedoskonałościami i zbędnym tłuszczem. Głównym składnikiem balsamu jest aktywny kolagen – substancja, która pomaga organizmowi znacznie skuteczniej przetwarzać niepotrzebne tłuszcze i cukry. To zaś ma bezpośrednie przełożenie na skuteczne odchudzanie oraz pozytywne dla organizmu efekty.

Co daje stosowanie balsamu?

Balsam odchudzający – jak sama nazwa wskazuje – pomaga szybko i skutecznie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Jednak nie jest to jego jedyny atut – zastosowane w jego składzie substancje pomagają dodatkowo nawilżyć i ujędrnić skórę oraz nadać jej sprężystości. Bardzo ważną częścią kuracji balsamem jest również możliwość dostarczenia ciału sporej dawki przeciwutleniaczy pochodzących z ekstraktu bursztynowego. Działanie antyoksydantów znane jest nie od dzisiaj – to właśnie one chronią przed przyspieszonymi efektami starzenia, spowodowanymi działaniem wolnych rodników. Antyutleniacze przyspieszają regenerację komórek oraz tkanek, metabolizm i pozytywnie wpływają na wygląd skóry. To sprawia, że balsam nie tylko pomoże stracić zbędne centymetry, ale także zachować urodę i młodość. Kosmetolodzy zalecają systematycznie stosować produkty zawierające kolagen oraz antyoksydanty, ze względu na ich pozytywne działanie nie tylko na estetyczne aspekty ich działania, ale także korzystne działanie prozdrowotne.

Czy stosowanie balsamu z kolagenem jest bezpieczne?

Skład balsamu odchudzającego został poddany szczegółowym badaniom – wyniki analiz pokazały, że zastosowane składniki są bezpieczne dla organizmu. Kolagen to organiczny produkt pozyskiwany z ryb – zawarte w nim białka nie szkodzą, gdyż są naturalną częścią fizjologii człowieka. Laboratoryjne testy nie wykazały także żadnych negatywnych reakcji na pozostałe składniki balsamu – można zatem bezpiecznie stosować go w codziennej kuracji odchudzającej i antycellulitowej.

 

Salcoll Collagen - Żel do ciała

Salcoll Collagen - Żel do ciała

Piękne ciało to marzenie wielu osób – osiągniecie tego celu zwykle jednak kojarzy się z wieloma wyrzeczeniami oraz koniecznością długiego oczekiwania na pierwsze efekty. Jednakże współczesna nauka znalazła rozwiązanie pomagające znacząco przyspieszyć ten proces i uprościć walkę o piękne, jędrne i gładkie ciało. Nowy żel do ciała SALCOLL COLLAGEN kryje w sobie pewien sekret – a jest nim naturalny kolagen, którego zbawienne działanie potwierdzają naukowcy z całego ciała.

Kolagenowy żel do ciała – klucz do zachowania piękna i młodości

Działanie kolagenu badane było już od dawna – z początku wyniki testów nie były jednoznaczne i niektórzy zwątpili w jego skuteczność. Zagadkę rozwiązano w toku kolejnych laboratoryjnych prób – okazało się, że do celów kosmetycznych wykorzystywać powinno się jedynie naturalny kolagen z łososia. Przyczyna jest prosta – ta wyjątkowa substancja pozyskiwana z ryb, charakteryzuje się najwyższym stopniem przyswajania, gdyż jest niezwykle podobna do peptydów występujących w organizmie człowieka. Odkrycie to przyczyniło się do powstania innowacyjnego żelu do ciała, wykorzystującego pełen potencjał białek kolagenowych. Jak działa SALCOLL COLLAGEN?

Żel kompleksowo odbudowuje, regeneruje i stymuluje komórki skóry, co bezpośrednio przekłada się na bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie - odżywiona skóra odzyskuje naturalny blask i młody wygląd. Efekty działania żelu widoczne są już po zaledwie kilku dniach stosowania – redukcji ulega cellulit, rozstępy i blizny, ciało zyskuje wyższą odporność na żylaki i wylewy podskórne oraz pękanie skóry.

Czy żel z kolagenem jest bezpiecznym kosmetykiem?

Bezpieczeństwo użytkowania żelu kolagenowego SALCOLL COLAGEN zostało potwierdzone testem klinicznym. Lecz nawet bez niego, jasnym jest, że w tym unikatowym kosmetyku nie ma niczego, co mogłoby zaszkodzić organizmowi człowieka. Żel jest naturalnym preparatem na bazie kolagenu, który pozyskiwany jest ręcznie – to największa gwarancja, że substancja będzie pełnowartościowa i skuteczna. W czasie produkcji zachowywane są w pełni sterylne warunki, a w składzie nie znajdziemy żadnych sztucznych barwników lub substancji zapachowych. To sprawia, że SALCOLL COLAGEN jest preparatem aktywnym biologicznie i całkowicie bezpiecznym dla alergików.

Unikanie zbędnych dodatków jest kolejnym sekretem tego żelu – w opakowaniu znajduje się minimum 98% kolagenu. Tak wysokie stężenie pozwoliło osiągnąć maksymalne przyswajanie, dzięki któremu tak szybko można osiągnąć pierwsze, wyraźnie widoczne efekty stosowania.

Kolagenowy żel do ciała SALCOLL COLAGEN – nie tylko dla skóry

Zalety stosowanie żelu do ciała SALCOLL COLAGEN nie ograniczają się jedynie do zbawiennego działania na skórę. Produkt z wysokim stężeniem naturalnego kolagenu, pozwala uzupełnić niedobory tej niezwykle ważnej dla organizmu substancji, co przekłada się na lepsze samopoczucie, stan zdrowia i kondycję. Wynika to z regenerujących właściwości peptydów kolagenowych, które odbudowują tkanki kostne, mięśniowe i stawy. Potwierdzono także pozytywny wpływ tej cennej substancji na skuteczne pozbywanie się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Przyczyny niedoboru kolagenu


Kolageny są białkami o dużych cząsteczkach, więc ich synteza jest dla organizmu wyzwaniem, tym bardziej że aktywność biologiczną wykazują tylko poprawnie zbudowane i sfałdowane cząstki (w procesie syntezy są one „składane” w odpowiedni kształt, który pozwala im wiązać się z receptorami, sobą nawzajem i innymi białkami). Można sobie jednak wyobrazić kilka powodów, dla których wraz z wiekiem budowa takich skomplikowanych cząsteczek staje się dla organizmu zbyt dużym wyzwaniem.
Błędy materiału genetycznego
Każda cząstka kolagenu musi być zbudowana dokładnie tak samo. Instrukcja dotycząca tego, jakie aminokwasy i w jakiej kolejności należy połączyć, aby otrzymać prawidłową cząstkę, zapisana jest w DNA. To jednak narażone jest na uszkodzenia. Każda z komórek ludzkiego organizmu może podzielić się około 50 razy, a potem obumiera. W czasie kolejnych podziałów dochodzi jednak do niewielkich uszkodzeń DNA – młody organizm dysponuje sprawnymi mechanizmami, które są w stanie je usuwać, ale wraz z wiekiem skuteczność procedur naprawczych spada, zatem powstaje coraz więcej błędnych cząstek i po prostu nie są one odpowiednio szybko usuwane.
Nadaktywność kolagenaz
Kolagenazy są specyficznymi enzymami proteolitycznymi, czyli rozkładającymi białka. Cząsteczkami, wobec których wykazują one swoją aktywność, są kolageny. Wraz z wiekiem kolagenazy stają się coraz bardziej aktywne – spada skuteczność mechanizmów blokujących ich działanie, więc zbyt szybko usuwają budowane z coraz większym trudem cząstki kolagenu. Jest to problematyczne, tym bardziej że wraz ze wzrostem efektywności kolagenaz pojawiają się inne czynniki mogące negatywnie wpływać na ilość dostępnego biologicznie kolagenu: większe zagrożenie stwarzają wolne rodniki, cząstki kolagenu stają się krótsze na skutek błędów strukturalnych, a w komórkach mogą gromadzić się toksyny o zdolnościach denaturujących, co uniemożliwia biologiczne wykorzystywanie kolagenów.
Zmiany w diecie
Nasza dieta powinna zmieniać się w kolejnych fazach życia. O ile do okresu dojrzewania i tuż po nim faktycznie tak jest, o tyle później zwykle zaniedbujemy zwyczaje żywieniowe. Dieta, choć nie powoduje widocznych objawów niedoboru żadnych składników odżywczych, nie jest w istocie optymalna. Pojawiają się niedobory białek zwierzęcych oraz niektórych witamin, a to powoduje zaburzenia procesów trawiennych. Z punktu widzenia niedoboru kolagenu najbardziej znaczące są zaburzenia wchłaniania aminokwasów oraz samego trawienia białek, a także niedobór witamin będących katalizatorami w etapach pośrednich syntezy kolagenu. Jakby więc na domiar złego nie tylko spadają „moce przerobowe” fabryk komórkowych, ale jeszcze ograniczona zostaje dostępność substratów do produkcji kolagenu, co stwarza realne ryzyko niedoboru białek z tej ważnej grupy.
Podsumowanie
Mechanizmy biologiczne regulujące produkcję, rozkład i wykorzystanie kolagenów różnego typu są bardzo skomplikowane i omówienie ich wszystkich nie jest możliwe. W największym skrócie – wraz z wiekiem spadają możliwości organizmu w zakresie syntezy tych białek, a poza tym sami często nie dbamy o to, aby mogły one przebiegać optymalnie, odżywiając się nieodpowiednio.

Wyjatkowe kosmetyki Salcoll Collagen

Salcoll Collagen to wyjątkowe kosmetyki oparte na ręcznym pozyskiwaniu kolagenu ze skóry łososia. Aż 70% gładkości i elastyczności skóry to zasługa kolagenu, który zapewnia skórze odpowiednie napięcie, nawilżenie, sprężystość i jędrność. Z biegiem czasu jednak jego produkcja słabnie, a już po 25 roku życia zdolność organizmu do biosyntezy kolagenu zauważalnie się obniża. Kosmetyki Salcoll Collagen nie naruszają struktur włókien kolagenowych i gwarantują wyjątkową skuteczność działania oraz pozwalają zachować najwyższą aktywność preparatu. Uzupełniają niedobór kolagenu w organizmie, jak również wspomagają rehabilitacje tkanki mięśniowej, kostnej oraz stawowej. Znacznie spowalniają proces starzenia się skóry oraz ułatwiają odnowę tkanki mięśniowej, a dzięki zawartej w nich melaninie, wspomagają proces odchudzania. Wspomagają redukcję cellulitu na udach i pośladkach, zapobiegają powstawaniu rozstępów n
a brzuchu w trakcie i po ciąży, głęboko nawilżają i ujędrniają skórę, wygładzają blizny, a także wspomagają leczenie pękającej skóry na piętach oraz między palcami stóp, odżywiają, wzmacniają oraz ożywiają naturalny połysk włosów i paznokci. To preparaty wykazujące silne działanie liftingująco-naprawcze, aktywne biologicznie i hipoalergiczne – bezpieczne i nadające się do stosowania dla osób w każdym wieku i z każdym rodzajem skóry, nawet alergicznej. W przeciwieństwie do większości kosmetyków, te nie zawierają żadnych barwników ani substancji konserwujących. Salcoll Collagen to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną nieco oszukać czas i przedłużyć swój zdrowy i świetny wygląd. Wyjątkowe preparaty, które możesz stosować bez obaw.

Zatrzymaj czas

Nasza skóra starzeje się nie tylko w skutek upływającego czasu. Po 25 roku życia produkcja kolagenu w naszym organizmie słabnie. Jest jednak naturalny sposób, aby przedłużyć zdrowy i młody wygląd naszej skóry. Naturalny kolagen pozyskiwany ze skóry łososia – cudowny suplement, na który czekały kobiety na całym świecie. Atrybutem tych wyrobów jest technologia pozyskiwania go na zimno, dzięki czemu struktura włókna pozostaje w formie spirali trzeciorzędowej najbardziej zbliżonej do białka ludzkiego. Nie zawiera żadnych aromatów, barwników, ani konserwantów. Dla wielu osób uczulonych na chemię w kosmetykach stanowi on jedyną, skuteczną alternatywę do chronienia skóry przed nieubłaganym czasem i czynnikami zewnętrznymi. To prawdziwa rewolucja w obszarze spowolnienia procesu starzenia się skóry. Oprócz wielu zalet jakie ze sobą niesie m.in. wygładza zmarszczki, uelastyczniając skórę, poprawiając jej kondycję i dając zdrowy, lepszy wygląd. Jest bezpieczny dla każdego rodzaju cery, nawet tej bardzo wrażliwej. Jego stosowanie można rozpocząć w każdym wieku, aby nie tylko zatrzymywał zmiany na naszej skórze, ale także im zapobiegał. Kolagen jest fenomenalnym rozwiązaniem nie tylko na zmarszczki, ale także na problemy z trądzikiem, przebarwieniami, cellulitem oraz rozstępami. Prawidłowo aplikowany wzmocni także wszystkie tkanki, które ze skórą sąsiadują- stawy, mieszki włosowe oraz naczynia krwionośne. To najzdrowsza i najlepiej przyswajalna forma kolagenu, jaką możemy sobie wyobrazić. Nie wydawaj pieniędzy na specyfiki, które tylko udają doskonałe. Zainwestuj w jakość potwierdzoną badaniami i pozytywnymi opiniami osób z całego świata. Zostań piękną i wiecznie młodą.

Dlaczego kolagen ze skory lososia jest lepszy od innych kolagenow na rynku

            Kolagen ze skóry łososia jest w 100% liofilizowany, naturalny, najzdrowszy i najlepiej przyswajalny przez nasz organizm. Pozyskuje się go poprzez liofilizację, czyli proces zamrażania czystego kolagenu do minus 40º C w warunkach próżni i usuwania z niego wody. Zapewnia to najwyższą czystość, biologiczną trwałość składników odżywczych i aminokwasów w formie naturalnej w przeciwieństwie np. do kolagenu wieprzowego, który jest w rzeczywistości zwykłą żelatyną. Kolagen pozyskiwany ze skóry łososia jest szlachetniejszy od innych, a pod względem chemicznym i fizycznym ma lepszą wytrzymałość niż kolagen ssaków. Kolagen ze skory łososia znakomicie uzupełnia niedobór kolagenu w organizmie, który pogłębia się wraz z wiekiem, powodując zmniejszanie sie elastyczności skory czy zwyrodnienia chrząstki stawowej, a także przerzedzenie włosów, cellulit, rozstępy, zmarszczki, przykurczenie sylwetki, niedowidzenie i wzmożoną podatność na choroby. Suplementacja kolagenem ze skory łososia wspomaga spowalnianie procesu starzenia sie organizmu, głęboko nawilża i zwiększa napięcia skóry, poprawia kondycję włosów oraz paznokci, wspomaga wygładzanie zmarszczek, spowalnia proces niszczenia tkanki kostnej i chrzestnej, odpowiada za wspomaganie ścięgien i naczyń krwionośnych, redukuje rozstępy i cellulit, wspomaga leczenie chorób zwyrodnieniowych stawów, wzmacnia układ odpornościowy, normalizuje pracę układu pokarmowego, odpowiada za zatrzymywanie procesu stłuszczania wątroby, przyspiesza gojenie ran, zwichnięć, skręceń i złamań oraz wspomaga leczenie zaćmy i katarakty. W przeciwieństwie do kolagenów bydlęcych, kolagen z łososia charakteryzuje się wysoką koncentracją kolagenu – od 95 do 98%. Dodatkowo nie zawiera barwników ani substancji zapachowych, a co najważniejsze stymuluje komórki do produkcji kolagenu ustrojowego. Ten naturalny składnik jest zachwalany przez ludzi na całym świecie. Znakomite opinie i potwierdzone medycznie przypadki, świadczą o jego ogromnym sukcesie. Już dziś zadbaj o to, jak będziesz wyglądać za kilka lat. Sięgnij po kolagen ze skóry łososia i przekonaj się sama o jego niepowtarzalnym działaniu.

Salcoll kosmetyki-odmładzająca linia kolagenowa

Masz wrażenie,że upływający czas jest twoim wrogiem? Starzeć się pięknie, jak powiedziała kiedyś Sophia Loren – oto godny cel. Jest to także cel, który przyświeca działalności firmy Kocham Zdrowie. Czy to aby tylko marzenia? Jeśli będziemy dbać o stan naszego kolagenu, to proces starzenia się naszego organizmu, jakkolwiek nieuchronny, będzie znośny, adekwatny do naszych możliwości i aspiracji.

Linia kosmetyków Salcoll jest oparta na bazie naturalnego kolagenu, skomponowanego z ekologicznego surowca najwyższej jakości - skóry łososia. Atrybutem tych kosmetyków jest technologia pozyskiwania kolagenu na zimno, dzięki czemu struktura włókna kolagenu pozostaje w formie trzeciorzędowej, najbardziej zbliżonej do białka ludzkiego. Dzięki temu, linia Salcoll jest doskonała w walce z oznakami starzenia się skóry. Salcoll to aktywny kolagen, umożliwiający działanie dwufazowe zarówno na poziomie naskórka, jak również głębszych warstw skóry. Aktywny kolagen, będący jednocześnie odpowiednikiem naturalnego budulca skóry, pozwala na rekonstrukcję włókien kolagenowych od wewnątrz. Linia kosmetyków Salcoll to 100% naturalny, bez środków zapachowych i dodatku barwników, niezawodny preparat kolagenowy w formie transdermalnego żelu. Zawarty w nim biologicznie aktywny, trzecirzędowy hydrat kolagenowy jest wyższy niż w najdroższych środkach kosmetycznych dostępnych -obecnie na rynku. Stosując kosmetyki Salcoll nieustannie „dopingujemy” nasz organizm do wzmożonej produkcji kolagenu ustrojowego. I na tym przede wszystkim polega fenomen kolagenu ze skóry łososia. Aplikacja kolagenu Salcoll likwiduje po 110-130 dniach systematycznego używania praktycznie 100% zmarszczek „suchych” ,powstających w wyniku niedostatecznego zatrzymywania wody, a co ważniejsze potrafi zatrzymać na całe lata proces powstawania nowych zmarszczek typu „starczego”. Optycznie napręża doraźne nawet defekty skórne takie, jak zmarszczki mimiczne i tzw. „worki pod oczami”.

Powszechnie uważa się, że zdrowie fizyczne jest niezbędne dla prawidłowej równowagi, rozwoju i lepszej jakości życia, jednak nie mniej ważne jest dobre samopoczucie, a to najłatwiej osiągnąć dbając o wygląd.