News

Salcoll Collagen odchudzający balsam do ciała

Odchudzający balsam do ciała

Szczupła sylwetka to obiekt pożądania milionów kobiet i mężczyzn na świecie – dziesiątki tysięcy dyskusji na forach internetowych i liczne artykuły w prasie są dowodem na to, że odchudzanie to wciąż temat numer jeden. Na rynku znaleźć można aktualnie mnóstwo przeróżnych kosmetyków, których zadaniem jest efektywna walka z nadmiarem tłuszczu – każdy, kto miał okazję testować różne preparaty, dobrze wie, że jedynie kilka z nich może pochwalić się prawdziwą skutecznością. Jednym z nich jest bezsprzecznie innowacyjny balsam odchudzający na bazie kolagenu. Co sprawia, że ten wyjątkowy kosmetyk zdobywa coraz większe uznanie Klientów?

Czym wyróżnia się balsam z kolagenem?

Odchudzający balsam do ciała swoje skuteczne działanie opiera na innowacyjnej formule. W jego skład wchodzi naturalny kolagen, ekstrakt z żywicy bursztynowej oraz Tripeptide 41 - unikalny związek stymulujący procesy lipolizy. Ten wyjątkowy tercet sprawia, że balsam wykazuje działanie odchudzające, wspomaga walkę z cellulitem oraz pomaga wymodelować pięknie wyglądającą sylwetkę. Czemu właśnie takie połączenie aktywnych związków jest najskuteczniejsze? Wynika to głównie z faktu, że każdy z nich posiada swoją „specjalizację” i oddziałuje na inny proces wspomagający walkę z niedoskonałościami i zbędnym tłuszczem. Głównym składnikiem balsamu jest aktywny kolagen – substancja, która pomaga organizmowi znacznie skuteczniej przetwarzać niepotrzebne tłuszcze i cukry. To zaś ma bezpośrednie przełożenie na skuteczne odchudzanie oraz pozytywne dla organizmu efekty.

Co daje stosowanie balsamu?

Balsam odchudzający – jak sama nazwa wskazuje – pomaga szybko i skutecznie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Jednak nie jest to jego jedyny atut – zastosowane w jego składzie substancje pomagają dodatkowo nawilżyć i ujędrnić skórę oraz nadać jej sprężystości. Bardzo ważną częścią kuracji balsamem jest również możliwość dostarczenia ciału sporej dawki przeciwutleniaczy pochodzących z ekstraktu bursztynowego. Działanie antyoksydantów znane jest nie od dzisiaj – to właśnie one chronią przed przyspieszonymi efektami starzenia, spowodowanymi działaniem wolnych rodników. Antyutleniacze przyspieszają regenerację komórek oraz tkanek, metabolizm i pozytywnie wpływają na wygląd skóry. To sprawia, że balsam nie tylko pomoże stracić zbędne centymetry, ale także zachować urodę i młodość. Kosmetolodzy zalecają systematycznie stosować produkty zawierające kolagen oraz antyoksydanty, ze względu na ich pozytywne działanie nie tylko na estetyczne aspekty ich działania, ale także korzystne działanie prozdrowotne.

Czy stosowanie balsamu z kolagenem jest bezpieczne?

Skład balsamu odchudzającego został poddany szczegółowym badaniom – wyniki analiz pokazały, że zastosowane składniki są bezpieczne dla organizmu. Kolagen to organiczny produkt pozyskiwany z ryb – zawarte w nim białka nie szkodzą, gdyż są naturalną częścią fizjologii człowieka. Laboratoryjne testy nie wykazały także żadnych negatywnych reakcji na pozostałe składniki balsamu – można zatem bezpiecznie stosować go w codziennej kuracji odchudzającej i antycellulitowej.