October 24, 2016

balsam do ciala › czysty kolagen › dzialanie kolagenu › kolagen aktywny › kosmetyki › linia odmladzajaca ›Write a few sentences to tell people about your store (the kind of products you sell, your mission, etc). You can also add images and videos to help tell your story and generate more interest in your shop.

To edit the content on this page, go to the Pages section of your Shopify admin.

Salcoll Collagen odchudzający balsam do ciała

Odchudzający balsam do ciała

Szczupła sylwetka to obiekt pożądania milionów kobiet i mężczyzn na świecie – dziesiątki tysięcy dyskusji na forach internetowych i liczne artykuły w prasie są dowodem na to, że odchudzanie to wciąż temat numer jeden. Na rynku znaleźć można aktualnie mnóstwo przeróżnych kosmetyków, których zadaniem jest efektywna walka z nadmiarem tłuszczu – każdy, kto miał okazję testować różne preparaty, dobrze wie, że jedynie kilka z nich może pochwalić się prawdziwą skutecznością. Jednym z nich jest bezsprzecznie innowacyjny balsam odchudzający na bazie kolagenu. Co sprawia, że ten wyjątkowy kosmetyk zdobywa coraz większe uznanie Klientów?

Czym wyróżnia się balsam z kolagenem?

Odchudzający balsam do ciała swoje skuteczne działanie opiera na innowacyjnej formule. W jego skład wchodzi naturalny kolagen, ekstrakt z żywicy bursztynowej oraz Tripeptide 41 - unikalny związek stymulujący procesy lipolizy. Ten wyjątkowy tercet sprawia, że balsam wykazuje działanie odchudzające, wspomaga walkę z cellulitem oraz pomaga wymodelować pięknie wyglądającą sylwetkę. Czemu właśnie takie połączenie aktywnych związków jest najskuteczniejsze? Wynika to głównie z faktu, że każdy z nich posiada swoją „specjalizację” i oddziałuje na inny proces wspomagający walkę z niedoskonałościami i zbędnym tłuszczem. Głównym składnikiem balsamu jest aktywny kolagen – substancja, która pomaga organizmowi znacznie skuteczniej przetwarzać niepotrzebne tłuszcze i cukry. To zaś ma bezpośrednie przełożenie na skuteczne odchudzanie oraz pozytywne dla organizmu efekty.

Co daje stosowanie balsamu?

Balsam odchudzający – jak sama nazwa wskazuje – pomaga szybko i skutecznie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Jednak nie jest to jego jedyny atut – zastosowane w jego składzie substancje pomagają dodatkowo nawilżyć i ujędrnić skórę oraz nadać jej sprężystości. Bardzo ważną częścią kuracji balsamem jest również możliwość dostarczenia ciału sporej dawki przeciwutleniaczy pochodzących z ekstraktu bursztynowego. Działanie antyoksydantów znane jest nie od dzisiaj – to właśnie one chronią przed przyspieszonymi efektami starzenia, spowodowanymi działaniem wolnych rodników. Antyutleniacze przyspieszają regenerację komórek oraz tkanek, metabolizm i pozytywnie wpływają na wygląd skóry. To sprawia, że balsam nie tylko pomoże stracić zbędne centymetry, ale także zachować urodę i młodość. Kosmetolodzy zalecają systematycznie stosować produkty zawierające kolagen oraz antyoksydanty, ze względu na ich pozytywne działanie nie tylko na estetyczne aspekty ich działania, ale także korzystne działanie prozdrowotne.

Czy stosowanie balsamu z kolagenem jest bezpieczne?

Skład balsamu odchudzającego został poddany szczegółowym badaniom – wyniki analiz pokazały, że zastosowane składniki są bezpieczne dla organizmu. Kolagen to organiczny produkt pozyskiwany z ryb – zawarte w nim białka nie szkodzą, gdyż są naturalną częścią fizjologii człowieka. Laboratoryjne testy nie wykazały także żadnych negatywnych reakcji na pozostałe składniki balsamu – można zatem bezpiecznie stosować go w codziennej kuracji odchudzającej i antycellulitowej.