December 03, 2015

bialko kolagenowe › blizny › celulit › czysty kolagen › dzialanie kolagenu › kosmetyki › linia odmladzajaca › naturalne kosmetyki › naturalny kolagen › przeciwzmarszczkowe kosmetyki › rozstepy › salcoll › tradzik › zel do ciala › zmarszczki › zywy kolagen ›Write a few sentences to tell people about your store (the kind of products you sell, your mission, etc). You can also add images and videos to help tell your story and generate more interest in your shop.

To edit the content on this page, go to the Pages section of your Shopify admin.

Wyjatkowe kosmetyki Salcoll Collagen

Salcoll Collagen to wyjątkowe kosmetyki oparte na ręcznym pozyskiwaniu kolagenu ze skóry łososia. Aż 70% gładkości i elastyczności skóry to zasługa kolagenu, który zapewnia skórze odpowiednie napięcie, nawilżenie, sprężystość i jędrność. Z biegiem czasu jednak jego produkcja słabnie, a już po 25 roku życia zdolność organizmu do biosyntezy kolagenu zauważalnie się obniża. Kosmetyki Salcoll Collagen nie naruszają struktur włókien kolagenowych i gwarantują wyjątkową skuteczność działania oraz pozwalają zachować najwyższą aktywność preparatu. Uzupełniają niedobór kolagenu w organizmie, jak również wspomagają rehabilitacje tkanki mięśniowej, kostnej oraz stawowej. Znacznie spowalniają proces starzenia się skóry oraz ułatwiają odnowę tkanki mięśniowej, a dzięki zawartej w nich melaninie, wspomagają proces odchudzania. Wspomagają redukcję cellulitu na udach i pośladkach, zapobiegają powstawaniu rozstępów n
a brzuchu w trakcie i po ciąży, głęboko nawilżają i ujędrniają skórę, wygładzają blizny, a także wspomagają leczenie pękającej skóry na piętach oraz między palcami stóp, odżywiają, wzmacniają oraz ożywiają naturalny połysk włosów i paznokci. To preparaty wykazujące silne działanie liftingująco-naprawcze, aktywne biologicznie i hipoalergiczne – bezpieczne i nadające się do stosowania dla osób w każdym wieku i z każdym rodzajem skóry, nawet alergicznej. W przeciwieństwie do większości kosmetyków, te nie zawierają żadnych barwników ani substancji konserwujących. Salcoll Collagen to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną nieco oszukać czas i przedłużyć swój zdrowy i świetny wygląd. Wyjątkowe preparaty, które możesz stosować bez obaw.