October 24, 2016

czysty kolagen › dzialanie kolagenu › kolagen aktywny › kosmetyki › linia odmladzajaca › naturalny kolagen › przeciwzmarszczkowe kosmetyki › zel do ciala › zywy kolagen ›Write a few sentences to tell people about your store (the kind of products you sell, your mission, etc). You can also add images and videos to help tell your story and generate more interest in your shop.

To edit the content on this page, go to the Pages section of your Shopify admin.

Salcoll Collagen - Żel do ciała

Salcoll Collagen - Żel do ciała

Piękne ciało to marzenie wielu osób – osiągniecie tego celu zwykle jednak kojarzy się z wieloma wyrzeczeniami oraz koniecznością długiego oczekiwania na pierwsze efekty. Jednakże współczesna nauka znalazła rozwiązanie pomagające znacząco przyspieszyć ten proces i uprościć walkę o piękne, jędrne i gładkie ciało. Nowy żel do ciała SALCOLL COLLAGEN kryje w sobie pewien sekret – a jest nim naturalny kolagen, którego zbawienne działanie potwierdzają naukowcy z całego ciała.

Kolagenowy żel do ciała – klucz do zachowania piękna i młodości

Działanie kolagenu badane było już od dawna – z początku wyniki testów nie były jednoznaczne i niektórzy zwątpili w jego skuteczność. Zagadkę rozwiązano w toku kolejnych laboratoryjnych prób – okazało się, że do celów kosmetycznych wykorzystywać powinno się jedynie naturalny kolagen z łososia. Przyczyna jest prosta – ta wyjątkowa substancja pozyskiwana z ryb, charakteryzuje się najwyższym stopniem przyswajania, gdyż jest niezwykle podobna do peptydów występujących w organizmie człowieka. Odkrycie to przyczyniło się do powstania innowacyjnego żelu do ciała, wykorzystującego pełen potencjał białek kolagenowych. Jak działa SALCOLL COLLAGEN?

Żel kompleksowo odbudowuje, regeneruje i stymuluje komórki skóry, co bezpośrednio przekłada się na bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie - odżywiona skóra odzyskuje naturalny blask i młody wygląd. Efekty działania żelu widoczne są już po zaledwie kilku dniach stosowania – redukcji ulega cellulit, rozstępy i blizny, ciało zyskuje wyższą odporność na żylaki i wylewy podskórne oraz pękanie skóry.

Czy żel z kolagenem jest bezpiecznym kosmetykiem?

Bezpieczeństwo użytkowania żelu kolagenowego SALCOLL COLAGEN zostało potwierdzone testem klinicznym. Lecz nawet bez niego, jasnym jest, że w tym unikatowym kosmetyku nie ma niczego, co mogłoby zaszkodzić organizmowi człowieka. Żel jest naturalnym preparatem na bazie kolagenu, który pozyskiwany jest ręcznie – to największa gwarancja, że substancja będzie pełnowartościowa i skuteczna. W czasie produkcji zachowywane są w pełni sterylne warunki, a w składzie nie znajdziemy żadnych sztucznych barwników lub substancji zapachowych. To sprawia, że SALCOLL COLAGEN jest preparatem aktywnym biologicznie i całkowicie bezpiecznym dla alergików.

Unikanie zbędnych dodatków jest kolejnym sekretem tego żelu – w opakowaniu znajduje się minimum 98% kolagenu. Tak wysokie stężenie pozwoliło osiągnąć maksymalne przyswajanie, dzięki któremu tak szybko można osiągnąć pierwsze, wyraźnie widoczne efekty stosowania.

Kolagenowy żel do ciała SALCOLL COLAGEN – nie tylko dla skóry

Zalety stosowanie żelu do ciała SALCOLL COLAGEN nie ograniczają się jedynie do zbawiennego działania na skórę. Produkt z wysokim stężeniem naturalnego kolagenu, pozwala uzupełnić niedobory tej niezwykle ważnej dla organizmu substancji, co przekłada się na lepsze samopoczucie, stan zdrowia i kondycję. Wynika to z regenerujących właściwości peptydów kolagenowych, które odbudowują tkanki kostne, mięśniowe i stawy. Potwierdzono także pozytywny wpływ tej cennej substancji na skuteczne pozbywanie się zbędnej tkanki tłuszczowej.