October 24, 2016

bialko kolagenowe › czysty kolagen › dyskopatia › dzialanie kolagenu › kolagen aktywny › kolagen bez chemii › kolagen w proszku › naturalny kolagen › osteoporoza › reumatyzm › sciegna › stawy ›Write a few sentences to tell people about your store (the kind of products you sell, your mission, etc). You can also add images and videos to help tell your story and generate more interest in your shop.

To edit the content on this page, go to the Pages section of your Shopify admin.

Kolagen ze skóry łososia na stawy

Kolagen ze skóry łososia na stawy

Kolagen na stawy

Współczesna medycyna walczy z wieloma chorobami, które jeszcze do niedawna były uznawane za nieuleczalne. Rozwój wiedzy lekarskiej przyczynił się między innymi do opracowania sposobów walki ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów. Remedium na problemy trapiące miliony osób na całym świecie okazał się naturalny związek chemiczny – kolagen. Ta unikalna substancja zbudowana ze skręconych spiral peptydowych jest jednym z najważniejszym składników ludzkiej skóry, kości, chrząstek i tkanek łącznych. Większość chorób stawów jest efektem utraty właściwości mechanicznych, spowodowanych degradacją tkanki łącznej – głównym powodem takiego stanu rzeczy jest niedobór kolagenu.

Kolagen – profilaktyka i regeneracja

Szczegółowe analizy laboratoryjne dowiodły, że przyjmowanie kolagenu jest zarówno doskonała metodą profilaktyki chorób stawowych, jak i skuteczną metodą leczenia już występujących problemów. Na co dzień kolagen przyjmujemy w niewielkich ilościach razem z niektórymi produktami spożywczymi – okazuje się jednak, że nasza dieta jest zbyt uboga w ten cenny składnik, a dodatkowo ta metoda suplementacji wykazuje się stosunkowo niskim wchłanianiem. Preparaty zawierające naturalny kolagen ze skóry łososia rozwiązują ten problem – odpowiednio przygotowane białko w czystej postaci jest łatwo przyswajalne i gotowe do wykorzystania przez organizm. Dzięki temu ciało uzyskuje dostęp do rezerw pozwalających na bieżąco naprawiać tkanki łączne w stawach oraz budulec niezbędny do regeneracji już nadwyrężonych chrząstek. Suplementacja kolagenem ze skóry łososia jest zatem najbardziej efektywną metodą przeciwdziałania i leczenia chorób zwyrodnieniowych stawów, która pomaga zachować doskonałą formę nawet w zaawansowanym wieku.

Komu polecany jest kolagen ze skóry łososia?

W praktyce każdy narażony jest na choroby stawów – niezbilansowana dieta, nadmierne obciążanie układu ruchowego i siedzący tryb życia prędzej czy później zaowocuje problemami związanymi z niedoborem kolagenu. Preparaty zawierające związki białkowe pozyskane ze skóry łososia można polecić każdemu, ale szczególną uwagę na ten niezwykły związek powinny zwrócić:

  • osoby starsze, cierpiące na dolegliwości związane ze zwyrodnieniem stawów
  • osoby uprawiające sport – głównie dyscypliny narażające na nadmierne obciążenie stawów
  • osoby pracujące fizycznie i dźwigające ciężkie przedmioty w związku z wykonywam zawodem
  • osoby prowadzące siedzący tryb życia
  • osoby pragnące zachować sprawność fizyczną do później starości.

Dlaczego kolagen ze skóry łososia jest najlepszy?

Kolagen pozyskiwany ze skóry łososia jest produktem w stu procentach naturalnym i nie zawierających domieszek sztucznych barwników oraz konserwantów. To organiczna postać białka, która wykazuje doskonałą przyswajalność i nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Ta postać kolagenu wykazuje najwyższy stopień wchłaniania przez organizm, dzięki czemu jest najszybszą i najskuteczniejszą metodą suplementacji. W procesie produkcji preparatów na bazie kolagenu ze skóry łososia nie wykorzystuje się obróbki chemicznej i termicznej, dzięki czemu zachowuje on swoje wszystkie naturalne właściwości i cechuje się wysoką aktywnością.