November 10, 2016Write a few sentences to tell people about your store (the kind of products you sell, your mission, etc). You can also add images and videos to help tell your story and generate more interest in your shop.

To edit the content on this page, go to the Pages section of your Shopify admin.

Salcoll Collagen Exclusive Cream

Salcoll Collagen Exclusive Cream

Pielęgnacja skóry twarzy to jedna z najważniejszych gałęzi współczesnej kosmetologii – piękna cera bez zmarszczek i przebarwień jest wizytówką i marzeniem każdej kobiety, ale skuteczna walka z oznakami starzenia i utratą jędrności skóry nie jest zadaniem łatwym. Kremy do twarzy produkowane są wciąż z wielu różnych substancji i składników, ale w większości przypadków ich działanie jest mocno ograniczone. Dopiero najnowsze badania naukowe pozwoliły w pełni zrozumieć mechanizm odpowiadający za skuteczną regenerację skóry twarzy, co pozwoliło znaleźć naturalny środek pomagający w rewitalizacji tkanek i komórek.

Naturalny kolagen na piękną cerę

SALCOLL Collagen Exclusive Cream jest wynikiem wspomnianych badań – jego głównym składnikiem stał się naturalny kolagen morski, który bezpośrednio wpływa na stan skóry i pozwala bezpiecznie oraz efektywnie uzupełniać niedobory peptydów w tkankach. Działanie kolagenu zostało udowodnione naukowo – specjalistyczny krem do twarzy bardzo szybko regeneruje wysuszoną skórę, odżywia komórki i pomaga w zwalczaniu zmarszczek, przebarwień i oznak starzenia. To jednak nie wszystko – na podstawie licznych testów laboratoryjnych, udało się stworzyć listę składników aktywnych, które dodatkowo wzmacniają pozytywny wpływ kolagenu na skórę człowieka. SALCOLL Collagen Exclusive Cream jest również bogatym źródłem elastyn, protein oraz mikro- i makroelementów, stanowiących doskonałą odżywkę dla tkanek i katalizator, przyspieszający oddziaływanie cząsteczek kolagenu.

Komu polecany jest SALCOLL Collagen Exclusive Cream?

Regeneracyjna formuła SALCOLL Collagen Exclusive Cream przeznaczony jest do skóry wymagającej regeneracji i rewitalizacji. Wykorzystanie w pełni naturalnych składników pozwoliło uzyskać produkt nadający się do wszelkich typów cery. Systematyczne stosowanie kremu na bazie kolagenu zalecane jest osobom, które zauważają powstające zmarszczki, utratę jędrności i zdrowego wyglądu skóry twarzy, przebarwienia oraz oznaki starzenia. Wysoka jakość wykorzystanych składników oraz laboratoryjnie projektowana formuła kremu zapewniła możliwość produktu inteligentnego, który na poziomie komórkowym diagnozuje występujące problemy, regeneruje strukturę tkanek, wzmacnia włókna peptydowe oraz skutecznie przeciwdziała procesom degradacji skóry. Krem dodatkowo intensywnie nawilża naskórek i chroni przed przesuszaniem, łagodzi podrażnienia wrażliwej cery oraz poprawia sprężystość i jędrność skóry. Krem SALCOLL Collagen Exclusive Cream stosowany może być także jako środek poprawiający odporność na działanie szkodliwych promieni UV.

Jak stosować SALCOLL Collagen Exclusive Cream?

Używanie kremu kolagenowego jest banalnie proste. Wystarczy nałożyć na oczyszczoną twarz, dekolt i szyję cienką warstwę kosmetyku i delikatnie go masować. Produkt wchłania się błyskawicznie i nie pozostawia na skórze żadnego śladu. SALCOLL Collagen Exclusive Cream jest kremem bezzapachowym i całkowicie hypoalergicznym, co potwierdzają przeprowadzone badania dermatologiczne. Stuprocentowo naturalny skład jest gwarancją bezpieczeństwa – w zawartości SALCOLL Collagen Exclusive Cream nie ma żadnych barwników ani konserwantów, a jego produkcja prowadzona jest w warunkach sterylnych. Nie ma więc żadnych przeciwwskazań do codziennego, systematycznego stosowania.